Język polski Język polski Język polski Język polski Język polski
SiM_banner_polskionline_465x100_20150906 Dobre kursy dla dzieci
Przywitaj wiosnę z Pikinini Uciec jak najbliżej

Dla uczniów szkół podstawowych, m.in.

rys_01(1)Skromność to cecha, która jak się wydaje nie ma racji bytu w dzisiejszych czasach. Powszechna jest opinia, że tylko ludzie przebojowi mogą być szczęśliwi i będą mieć liczne grono znajomych nie tylko w świecie realnym ale przede wszystkim wirtualnym. Wbrew pozorom skromność nie oznacza jednak, że osoba obdarzona taką cechą będzie mniej lubiana. Dlaczego skromność może się opłacić? Jaki jest człowiek skromny?

Czytaj dalej >>

Dla licealistów, m.in.

rys_03Pewność siebie to ważna cecha naszego charakteru. Jest to szacunek dla swojej osoby, akceptacja nie tylko mocnych ale i słabych stron własnej osobowości. Niektórzy przychodzą na świat z taką cechą charakteru, inni muszą się dopiero jej nauczyć. Jest wiele przepisów na osiągnięcie pewności siebie. Najczęstszym sposobem jest rozmowa na ten temat z osobami bliskimi, przyjaciółmi. Nie zawsze jednak życzliwa ci osoba będzie na wyciągnięcie ręki i od razu udzieli ci wsparcia. Przy budowaniu pewności siebie bardzo ważna jest twoja postawa.

Czytaj dalej >>

Dla gimnazjalistów, m.in.

rys-02Twój chłopak nie zawsze był twoim chłopakiem. Zanim cię poznał miał kolegów, z którymi grał w piłkę, chodził do kina, na treningi do klubu sportowego. Teraz musi dzielić czas pomiędzy spotkania z tobą i kolegami, którzy w dalszym ciągu są dla niego ważni. Nie zawsze udaje się tak sprawić, aby wszyscy byli zadowoleni i nikt nie poczuł się odstawiony na boczny tor. W tej sytuacji także od ciebie dużo zależy. Co zrobić, aby jego kumple cię polubili?

Czytaj dalej >>

Dla obcokrajowców, m.in.

Mikołaj KopernikMikołaj Kopernik żył w latach 1473-1543. Był astronomem, prawnikiem, matematykiem, ekonomistą, lekarzem. Na przełomie 1491 i 1492 roku rozpoczął studia w Akademii Krakowskiej, o czym świadczy zachowany do naszych czasów wpis w księdze studentów Nicolaus Nicolai de Thuronia. Studiował też prawo w Bolonii, medycynę w Padwie. Posiadał tytuł doktora prawa kanonicznego. Był kanonikiem warmińskim i wykazywał się dużą troską i starannością o powierzone mu dobra. Od zawsze interesował się astronomią.

Czytaj dalej >> 

 

 

Dlaczego korepetycje z języka polskiego online?

Korepetycje z języka polskiego online to nowoczesna, profesjonalna, wygodna i skuteczna forma pomocy skierowana do:

  • uczniów wszystkich typów szkół, którzy mają trudności z opanowaniem bieżącego materiału,
  • szóstoklasistów przygotowujących się do sprawdzianu kompetencji z zakresu języka polskiego,
  • gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu z części polonistycznej,
  • maturzystów przygotowujących się do egzaminu maturalnego z języka polskiego.

Korepetycje z języka polskiego online to również interesująca propozycja dla cudzoziemców, którzy poprzez konwersacje, czyli kontakt z żywym słowem, będą mogli doskonalić posługiwanie się językiem polskim.

6 kroków jak zapisać się na korepetycje online.

  1. Aby wziąć udział w korepetycjach online, nie trzeba wychodzić z domu i tracić czasu, który można przeznaczyć chociażby na odpoczynek, spotkania ze znajomymi, hobby.
  2. Kliknij na interesującą Cię zakładkę, a dowiesz się więcej na temat proponowanych zajęć online.
  3. Wyślij e-mail do nauczyciela ze zgłoszeniem.
  4. W e-mailu zwrotnym otrzymasz propozycję harmonogramu spotkań.
  5. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu zapłać za interesujący Cię rodzaj zajęć.
  6. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie, a nauczyciel prowadzący zajęcia skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

 

© Copyright 2011 DOCTUS-NET
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości
lub we fragmentach materiałów zawartych na stronie zabronione.