Język polski Język polski Język polski Język polski Język polski

Język polski, szkoła podstawowa

sierpień 2016

SiM_banner_polskionline_465x100_20150906 Dobre kursy dla dzieci
Przywitaj wiosnę z Pikinini Uciec jak najbliżej

Korepetycje (cennik)

Kontakt

Dlaczego korepetycje?

Jeżeli masz trudności z przyswojeniem sobie bieżącego materiału, jaki jest omawiany na lekcjach  języka polskiego czy to z literatury, czy to z gramatyki, czy też może z ortografii – nie musisz  się już martwić! Chciałabym zaproponować Ci solidną, przyjazną pomoc w tym zakresie. Dzięki różnorodnym i urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zajęcia nie będą nudne, a Ty rzetelnie przygotujesz się do odpowiedzi ustnych, sprawdzianów i klasówek. Wiedza i nabyte umiejętności przydadzą Ci pewności siebie. Jestem przekonana, że zrozumiesz i polubisz naukę języka polskiego.

W jaki sposób zapisać się na korepetycje online?

  1. Wyślij e-mail do nauczyciela ze zgłoszeniem.
  2. W e-mailu zwrotnym otrzymasz propozycję harmonogramu spotkań.
  3. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu zapłać za interesujący Cię rodzaj zajęć.
  4. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie, a nauczyciel prowadzący zajęcia skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.

 

Co to jest sprawdzian kompetencji z zakresu języka polskiego?

Jesteś  w szóstej klasie i wkrótce przystąpisz do napisania sprawdzianu kompetencji. Wśród zadań, jakie znajdą się w arkuszu, będą też te związane ze sprawdzeniem Twoich umiejętności polonistycznych. Aby materiał, z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć podczas sprawdzianu kompetencji z tego zakresu, nie przysporzył  problemów, proponuję udział w korepetycjach online.

Pod kierunkiem korepetytora będziesz rozwiązywać rożne ćwiczenia związane z analizą i interpretacją tekstów literackich, takich  jak  np.  baśnie, legendy, mity, opowiadania, utwory poetyckie i prozatorskie oraz dzieł sztuki. Będziesz wykonywać także zadania polegające na tworzeniu dłuższych form wypowiedzi, jak np.  opowiadanie, opis, sprawozdanie oraz tekstów użytkowych, jak np.  telegram, zaproszenie, zawiadomienie, instrukcja, ogłoszenie, kartka pocztowa, list prywatny i oficjalny,  notatka.


CENA KOREPETYCJI JUŻ OD 25 ZŁ ZA GODZINĘ ZEGAROWĄ.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK U KOREPETYTORA.

 

Regulamin korepetycji w roku szkolnym 2015/2016

  1. Ucznia na korepetycje online może zapisać rodzic lub opiekun prawny. Odbiorcą faktury za usługę edukacyjną jest rodzic lub opiekun prawny. Dane osobowe do faktury: imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, adres zamieszkania.
  2. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość zapisania się na listę oczekujących.
  3. Korepetycje rozpoczną się w momencie potwierdzenia dokonania wpłaty. W tytule przelewu należy wpisać rodzaj korepetycji i kwotę, np. szkoła podstawowa – sprawdzanie prac pisemnych (10 zł za jedną pracę); szkoła podstawowa – przygotowanie do testu kompetencji z zakresu języka polskiego (100 zł za 5 godzin zegarowych).
  4. Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uczestnik korepetycji nie może udostępniać materiałów osobom trzecim.
  5. Zapisanie ucznia na korepetycje oznacza akceptację powyższego regulaminu przez rodzica/opiekuna prawnego.

 

 

© Copyright 2011 DOCTUS-NET
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości
lub we fragmentach materiałów zawartych na stronie zabronione.