Język polski Język polski Język polski Język polski Język polski

Język polski, gimnazjum                                                                                      sierpień 2016

SiM_banner_polskionline_465x100_20150906 Dobre kursy dla dzieci
Przywitaj wiosnę z Pikinini Uciec jak najbliżej

Korepetycje (cennik)

Kontakt

Dlaczego korepetycje?

Jeżeli masz trudności z przyswojeniem sobie bieżącego materiału, jaki jest omawiany na lekcjach  języka polskiego czy to z literatury, czy to z gramatyki, czy też może z ortografii – nie musisz się już martwić! Chciałabym zaproponować Ci solidną, przyjazną pomoc w tym zakresie. Dzięki różnorodnym i urozmaiconym zadaniom i ćwiczeniom zajęcia nie będą nudne, a Ty rzetelnie przygotujesz się do odpowiedzi ustnych, sprawdzianów i klasówek. Wiedzę i nabyte umiejętności przydadzą Ci pewności siebie. Jestem przekonana, że zrozumiesz i polubisz naukę języka polskiego.

 

W jaki sposób zapisać się na korepetycje online?

  1. Wyślij e-mail do nauczyciela ze zgłoszeniem.
  2. W e-mailu zwrotnym otrzymasz propozycję harmonogramu spotkań.
  3. Po ustaleniu dogodnego dla Ciebie terminu zapłać za interesujący Cię rodzaj zajęć.
  4. Po dokonaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie, a nauczyciel prowadzący zajęcia skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin.


Co to jest egzamin gimnazjalny z zakresu języka polskiego?

Wkrótce przed Tobą egzamin gimnazjalny. W części humanistycznej będziesz rozwiązywać m.in. zadania z języka polskiego, które mogą mieć formę zamkniętą lub otwartą.  Wśród zadań otwartych znajdziesz dłuższą wypowiedź pisemną, jak np.  opis, opowiadanie, charakterystykę, rozprawkę, sprawozdanie. Może też być sprawdzana umiejętność posługiwania się formami użytkowymi, jak np. podanie, życiorys, CV, list motywacyjny, dedykacja, list oficjalny, ogłoszenie, zaproszenie. Podczas egzaminu sprawdzana też będzie nie tylko umiejętność rozumienia zamieszczonego tekstu, ale także znajomość wyróżnionych w podstawie programowej utworów literackich lub dorobku autorów. Proponuję Ci udział w korepetycjach online, dzięki którym powtórzysz i utrwalisz materiał polonistyczny dotyczący zagadnień, o jakich mowa powyżej.

Oferta korepetycji w roku szkolnym 2015/2016

Regulamin korepetycji w roku szkolnym 2015/2016

  1. Ucznia na korepetycje online może zapisać rodzic lub opiekun prawny. Odbiorcą faktury za usługę edukacyjną jest rodzic lub opiekun prawny. Dane osobowe do faktury: imię i nazwisko rodzica/opiekuna prawnego, adres zamieszkania.
  2. Ilość miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń. Istnieje możliwość zapisania się na listę oczekujących.
  3. Korepetycje rozpoczną się w momencie potwierdzenia dokonania wpłaty. W tytule przelewu należy wpisać rodzaj korepetycji i kwotę, np. gimnazjum – korepetycje jednorazowe (20 zł za godzinę zegarową); gimnazjum – przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z zakresu języka polskiego (125 zł za 5 godzin zegarowych).
  4. Zgodnie z przepisami ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych uczestnik korepetycji nie może udostępniać materiałów osobom trzecim.
  5. Zapisanie ucznia na korepetycje oznacza akceptację powyższego regulaminu przez rodzica/opiekuna prawnego.

 

 

© Copyright 2011 DOCTUS-NET
Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie w całości
lub we fragmentach materiałów zawartych na stronie zabronione.